Компанію Hyundai Motor  нагороджено трьома відзнаками Red Dot Award 2020 за концептуальний дизайн. Також  компанія виборола свою першу нагороду «Кращий з кращих»


Hyundai Motor вкотре підтвердила статус глобального лідера в сфері дизайну, завоювавши три престижні нагороди конкурсу Red Dot Award 2020 у категорії «Концептуальний дизайн», включаючи звання «Кращий з кращих» у номінації «Мобільність і транспорт».

«Кращим з кращих» став прогресивний електричний концепт-кар Hyundai Prophecy. Концепт 45 і прототип електрифікованої комерційної вантажівки на водневих паливних елементах Neptune отримали перемогу в категорії «Концептуальний дизайн». Концепти Prophecy і 45 входять в лінійку нещодавно представленого на ринку бренду електромобілів Hyundai IONIQ.

Prophecy виступає прогресивним електричним концепт-каром Hyundai з аеродинамічним дизайном, який втілює фірмову філософію «Чуттєвої спортивності» Hyundai. Завдяки новій гармонійній і функціональній архітектурі електромобіля з бездоганними обрисами та лініями, подовженою колісною базою і низькими обвісами, дизайнерам Hyundai вдалося перетворити Prophecy в автомобіль з ідеальними формами. Крім того, Prophecy – це перший концепт-кар корейського автомобільного бренду, що отримав нагороду «Кращий з кращих» в категорії «Концептуальний дизайн».

Футуристичний концепт 45,який був  представлений корпорацією Hyundai на Франкфуртському автосалоні 2019 року, нагадує про легендарний дизайн-проект Pony Coupe 45-річної давнини. Автомобіль інформує про  настання нової ери дизайну Hyundai, орієнтованого на електрифікацію, автономні технології та інтелектуальне проектування. Характер концепту 45 визначається характером кузова в стилі «монокок», а також аеродинамічною та легкою конструкцією, натхненної літаками 1920-х років.  Ромбоподібний силует автомобіля  утворений за допомогою кутів в 45 градусів .

Прототипом електрифікованої комерційної вантажівки Neptune на водневих паливних елементах виступають  поїзди-експреси, які вважалися еталоном промислового дизайну з 1936 по 1959 роки. Характерна каскадна форма передньої частини забезпечує максимальний обдув і оптимізує охолодження. Neptune втілює відданість Hyundai ідеї екологічної мобільності та водневого суспільства.

«Перемога концептів Prophecy і 45 в конкурсі Red Dot Award свідчить про світове визнання дизайнерської філософії електромобілів Hyundai. Ми прагнемо вибудувати тісний емоційний зв'язок між людьми та їхніми автомобілями, додаючи таким чином цінності в повсякденне життя наших клієнтів. Концепт-кар Neptune виступає своєрідним Амбасадором, що втілює лідерські позиції Hyundai Motor в розробці технології паливних елементів для електромобілів наступного покоління. Він відзеркалює глобальне бачення компанії та вагу Hyundai Motor для споживача в якості лідера світової індустрії водневого транспорту», – прокоментував Лі СангЮп, старший віце-президент і глава Глобального дизайн-центру Hyundai.

Red Dot Award – один із найпрестижніших міжнародних конкурсів в сфері дизайну,  не менш відомий за  премії iF Design Award (IFDA) та International Design Excellence Awards (IDEA). Кожного року журі премії оцінює номінантів в галузях продуктового і концептуального дизайну,  бренд-дизайну та комунікацій.

 

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб’ютор автомобілів бренду Hyundai в Україні. Дилерська мережа компанії одна з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.