Hyundai Motor завоювала три нагороди престижного конкурсу Red Dot Award 2020 - одному із найпрестижніших міжнародних конкурсів в сфері дизайну.

 
Звання "Кращий з кращих" в категорії "Концептуальний дизайн" отримав перший прогресивний електричний концепт-кар з аеродинамічним дизайном Hyundai Prophecy, фірмова філософія якого є "Чуттєва спортивність" Hyundai. Характерними рисами Hyundai Prophecy, автомобілю з ідеальними формами, є бездоганні обриси та лінії, подовжена колісна база і низькі обвіси.
Hyundai купити в Києві. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Києві - фото 6
 
Переможцем в категорії "Концептуальний дизайн" став футуристичний концепт 45 - це нова ера дизайну Hyundai, кузов в стилі "монокок" з аеродинамічною та легкою конструкцією, створений під натхненням літаків 1920-х років. Автомобіль має ромбоподібний силует автомобілю як спереду, так і ззаду, який утворюється кутами кузова в 45 градусів.
Hyundai купити в Києві. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Києві - фото 7
 
Прототип електрифікованої комерційної вантажівки на водневих паливних елементах Neptune - ще один переможець, для якого характерна каскадна форма передньої частини та  який створений під враженням від естетики поїздів-експресів, еталонів промислового дизайну з 1936 по 1959 роки. В Neptune - відданість Hyundai ідеї екологічної мобільності та водневого суспільства. 
Hyundai купити в Києві. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Києві - фото 8
 
"Hyundai Motor прагне до вибудовування тісного емоційного зв'язку між людьми та їхніми автомобілями, додаючи цінності в повсякденне життя наших клієнтів, тому перемога концептів  Prophecy і 45 в конкурсі  Red Dot Award 2020 - це свідчення світового визнання дизайнерської філософії електромобілів Hyundai. Лідерські позиції Hyundai Motor в розробці технології паливних елементів для електромобілів наступного покоління втілює своєрідний Амбасадор, концепт-кар Neptune", - зазначає Лі СангЮп, старший віце-президент і глава Глобального дизайн-центру Hyundai.
 
ТОВ "Хюндай Мотор Україна" - офіційний дистриб'ютор автомобілів бренду Hyundai в Україні з найбільш розгалуженою дилерською мережею.