Hyundai запускає власний бренд електрокарів


Компанія Hyundai Motor відкриває нову сторінку своєї історії та стає на шлях лідера індустрії електричної мобільності. Вчора південнокорейський бренд  Hyundai  оголосив про запуск суббренду IONIQ, в лінійці якого будуть представленні виключно електромобілі. Під брендом IONIQ компанія пропонуватиме комплексні клієнтоорієнтовані рішення електричної безперервної мобільності, відповідно до концепції Hyundai «Прогрес для людства» (Progress for Humanity).

Під брендом IONIQ у найближчі чотири роки Hyundai Motor планує представити три нові моделі електрокарів, у яких знайдуть відображення передові технологічні рішення компанії. Виокремлення бренду IONIQ дозволить задовільнити стрімко зростаючий ринковий попит на електротранспорт, а також забезпечить Hyundai лідерські позиції на світовому EV ринку в майбутньому.

Слідуючи обраній місії, Hyundai Motor об'єднає під брендом IONIQ свої поточні можливості електромобілів, а саме: ультрашвидке заряджання, потужності елементів живлення, просторий інтер’єр, а також сервіси, що інтегровані як в автомобіль, так і поза ними – все задля забезпечення безперервної мобільності.

Hyundai купити в Києві. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Києві - фото 6

«Бренд IONIQ змінить парадигму сприйняття електромобілів клієнтами. Сучасний стиль життя передбачає безперервну мобільність, тож ми запропонуємо новітні електрифіковані рішення, обов’язковою складовою яких стане відповідальне ставлення до довкілля», – зазначив Чхо Вонхон (Wonhong Cho), виконавчий віце-президент і директор із маркетингу компанії Hyundai Motor.

Відродження IONIQ

Назва IONIQ, утворена в результаті злиття слів «ion» (в перекладі «іон») і «unique» (в перекладі «унікальний»), була вперше застосована Hyundai до тривалого науково-дослідницького проекту розробки дружнього до навколишнього середовища транспорту. Результатом проекту стала перша модель автомобіля IONIQ, представлена в 2016 році. Тоді автомобіль IONIQ став першою та єдиною в світі моделлю з трьома варіантами електрифікованих двигунів на одній платформі: електричним (BEV), гібридним (HEV) і plug-in гібридним (PHEV). Новий бренд IONIQ засвідчує відданість Hyundai принципам сталого розвитку та інноваційності, відіграючи важливу роль у досягненні Hyundai взятих на себе зобов’язань у сфері екологічно чистої мобільності.

Бренд IONIQ, окрім сприяння прогресу в області електрифікації, покликаний зробити сучасний мобільний стиль життя екологічним та ефективним. IONIQ продовжить створювати продукти, що надають клієнтам Hyundai можливість безперервної мобільності, не завдаючи шкоди довкіллю.

IONIQ 5 / IONIQ 6 / IONIQ 7

Під новим брендом Hyundai випустить серію електромобілів із відповідним цифровим позначенням моделей: парні номери будуть використані для седанів, непарні – для кросоверів.

Першою моделлю бренду IONIQ стане середньорозмірний кроссовер IONIQ 5, який з'явиться на початку 2021 року. За основу IONIQ 5 було обрано концепт-кар «45», котрий дебютував у 2019 році на Міжнародному автосалоні у Франкфурті. Дизайнерів IONIQ 5 надихнула стилістика минулого, яку вдалося майстерно поєднати із сучасними «параметричними пікселями» – унікальним дизайнерським рішенням Hyundai, що й надалі прослідковуватиметься в майбутніх моделях IONIQ. У 2022 році на ринок вийде седан IONIQ 6, розроблений на базі нового концепту Hyundai Prophecy, який було представлено в березні цього року. На початку ж 2024 року очікується великий електричний позашляховик IONIQ 7.

Дизайн всіх автомобілів IONIQ відповідатиме концепції «Цінності поза часом» (Timeless Value): нові моделі будуть натхнені автомобілями минулого і, водночас, стануть своєрідними провідниками у майбутнє.

Платформа E-GMP

Автомобілі бренду IONIQ будуть сконструйовані на базі глобальної електричної модульної платформи E-GMP, що гарантує високу швидкість підзарядки та великий запас ходу.

Спеціальна платформа для електромобілів дозволить Hyundai зробити салон автомобіля «розумним простором для життя» із бездротовими рішеннями, сидіннями з розширеними опціями регулювання та іншими оригінальними деталями. Оновлення також стосуватиметься інтерфейсу, користування яким стане простішим та зрозумілішим, а ергономічний дизайн допоможе пасажирам насолодитися справжнім комфортом.

Стратегія 2025

Нещодавно Hyundai Motor Group оголосили про намір продати 1 мільйон машин із електричними елементами живлення, а до 2025 року стати світовим лідером EV ринку із долею 10%. Також, відповідно до Стратегії 2025, компанія Hyundai Motor має намір стати третім найбільшим автовиробником екологічного транспорту в світі. При цьому, до 2025 року планується продати 560 тисяч чистих електромобілів (BEV), разом із автомобілями на водневих елементах (FCEV).

Випуск окремого бренду електромобілів IONIQ підтверджує наміри Hyundai продовжувати розвиватися в сфері дружнього до довкілля транспорту, а також відображає перетворення компанії на провайдера інтелектуальних послуг мобільності за принципом «нуль викидів».

 

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб’ютор автомобілів бренду Hyundai в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.