Hyundai Motor показала перші ескізи нового покоління i20


На Міжнародному автосалоні в Женеві в березні 2020 року компанія Hyundai Motor представить хетчбек i20 третього покоління. Ця модель стане першою в Європі, виконаною в новій стилістиці "Sensuous Sportiness" ("Чуттєва спортивність"). Сьогодні Hyundai Motor представила перші ескізи i20, що розкривають особливості дизайну екстер'єру моделі.

Мета нової стилістики "Sensuous Sportiness" - створення емоційної цінності і привнесення інстинктивної краси в автомобілі Hyundai. Місія дизайну визначається гармонією між чотирма основними елементами: пропорцією, архітектурою, стилем і технологією.

Hyundai Motor показала перші ескізи нового покоління i20 - фото 6

Представлені ескізи третьої генерації Hyundai i20 демонструють більш спортивний і динамічний вид автомобіля. Характерне для нового стилю виконання каскадної решітки радіатора з великими комірками гармонійно поєднується зі світлодіодними фарами головного світла, створеними у вигляді перевернутої трапеції. Динамічний характер автомобіля підкреслює спортивний передній бампер з трикутними нішами, в які інтегровані протитуманні фари.

Відмінною рисою профілю моделі стала широка бічна лінія, яка стилістично з'єднує передню і задню частини автомобіля. Також для нової Hyundai i20 були розроблені оригінальні колісні диски, що поєднують світлий і темний метал.

Спадаюча до задніх стійок лінія даху органічно переходить в задню частину моделі, де можна побачити нову кришку багажника, задній бампер і розташовані в горизонтальній площині задні ліхтарі з Z-подібною світлодіодною оптикою.

Hyundai Motor показала перші ескізи нового покоління i20 - фото 7

В інтер'єрі моделі основною особливістю є блискавкоподібні горизонтальні накладки панелі приладів. Щоб підкреслити елегантність і естетику інтер'єру автомобіля, дизайнери об'єднали в єдине ціле передню панель і центральну консоль, встановивши на них два сенсорні екрани діагоналлю 10.25 дюймів.

Світова прем'єра третього покоління Hyundai i20 відбудеться 5 березня 2020 року в рамках Женевського автосалону.

 

Компанія ТOВ "Хюндай Мотор Україна" - офіційний дистриб’ютор автомобілів бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.