18-19 вересня 2019 року в Києві відбувся фінальний етап VIII Олімпіади Професійної майстерності консультантів з сервісу дилерської мережі ТОВ "Хюндай Мотор Україна". У змаганні взяли участь 10 кращих співробітників офіційних дилерських центрів Hyundai. Переможцем Олімпіади став спеціаліст дилерського центру "Богдан Авто" (Київ) Роман Дубенюк, який представить Україну на V Міжнародному Чемпіонаті фахівців Hyundai по роботі з клієнтами в Південній Кореї в 2020 році.

Hyundai купити в Києві. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Києві - фото 6

У першому етапі Олімпіади, який відбувся з 2 по 8 вересня у форматі онлайн-тестування, взяли участь 48 фахівців дилерських центрів Hyundai. З них у фінальний етап Олімпіади вийшли десять найсильніших консультантів.

  Hyundai купити в Києві. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Києві - фото 7

18-19 серпня десятка фіналістів зібралася в Києві, щоб визначити найсильнішого спеціаліста, який представить Україну на V Міжнародному Чемпіонаті фахівців Hyundai по роботі з клієнтами в Південній Кореї у 2020 році. Претендентам на перемогу належало пройти письмовий тест, інтерактивне онлайн тестування та рольову гру, в ході якої відтворювався реальний процес роботи консультанта з сервісу з клієнтами. Оцінювали майстерність учасників конкурсу незалежні експерти, які виступили в ролі клієнтів.

Hyundai купити в Києві. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Києві - фото 8

Переможцем Олімпіади став представник дилерського центру "Богдан Авто" (Київ) Роман Дубенюк. Консультанти з сервісу дилерського центру "Автопланета Плюс" (Херсон) Аліна Мазуренко і Денис Лукін посіли друге і третє місця, відповідно.

Hyundai купити в Києві. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Києві - фото 9 

"У цьому році фінальний етап Олімпіади консультантів з сервісу відрізнявся не тільки напруженою боротьбою, а й тим, що серед десяти претендентів на перемогу виявилися три дівчини - Євгенія Фурса ("Хюндай Центр Полтава"), Ольга Борц ("Автотрейдінг Харків") і Аліна Мазуренко. Аліна вийшла в лідери ще на першому етапі Олімпіади, а в фіналі поступилася переможцю всього 9 очками. Ми дякуємо всім співробітникам дилерських центрів, які взяли участь в Олімпіаді і продемонстрували високий рівень майстерності. Ми пишаємося, що в офіційних дилерських центрах Hyundai працюють справжні професіонали своєї справи. Сподіваємося, що переможець Олімпіади Роман Дубенюк гідно представить Україну на V Міжнародному Чемпіонаті спеціалістів Hyundai по роботі з клієнтами в Південній Кореї", - сказав Сергій Топорков, директор з сервісу "Хюндай Мотор Україна".

Hyundai купити в Києві. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Києві - фото 10  

Відзначимо, що консультанти з сервісу "Хюндай Мотор Україна" постійно беруть участь в Міжнародному Чемпіонаті фахівців Hyundai по роботі з клієнтами, який проводиться кожні два роки, починаючи з 2012 року. На цих змаганнях представники дилерських центрів з України домоглися значних успіхів, підтверджуючи свій високий професійний рівень.

Досягнення представників "Хюндай Мотор Україна" на Міжнародних Чемпіонатах фахівців Hyundai по роботі з клієнтами

2012 рік: Артем Мітін, "Імперіал Авто" (Донецьк), золотий призер I Олімпіади Професійної майстерності консультантів з сервісу дилерської мережі "Хюндай Мотор Україна". Досягнення: нагорода за найкращі знання в своїй справі на Міжнародному Чемпіонаті фахівців Hyundai по роботі з клієнтами.

2014 рік: Євгенія Абаляева, "Базис Авто" (Одеса), золотий призер II Олімпіади Професійної майстерності консультантів з сервісу дилерської мережі "Хюндай Мотор Україна". Досягнення: нагорода за найкращі знання в своїй справі на Міжнародному Чемпіонаті фахівців Hyundai по роботі з клієнтами.

Олександр Стоволос, "Богдан-Авто Суми" (Суми), золотий призер III Олімпіади Професійної майстерності консультантів з сервісу дилерської мережі "Хюндай Мотор Україна". Досягнення: увійшов до ТОП 20 кращих консультантів сервісу в світі, за що отримав відповідну нагороду.

2016 рік: Микола Мушенок, "Автоберег" (Київ), золотий призер IV Олімпіади Професійної майстерності консультантів з сервісу дилерської мережі "Хюндай Мотор Україна". Досягнення: срібний призер Міжнародного Чемпіонату фахівців Hyundai по роботі з клієнтами в секції "письмовий тест".

Христина Буц, "Базис Авто" (Одеса), золотий призер V Олімпіади Професійної майстерності консультантів з сервісу дилерської мережі "Хюндай Мотор Україна". Досягнення: увійшла до ТОП 20 кращих консультантів по сервісу в світі, за що отримала відповідну нагороду.

2018 рік: Дмитро Капустін, "Автопланета Плюс" (Херсон), переможець VII Олімпіади Професійного майстерності консультантів з сервісу дилерської мережі "Хюндай Мотор Україна". Досягнення: завоював "бронзу"» в Глобальному чемпіонаті працівників дилерської мережі Hyundai Motor Company, удостоївшись призу Hyundai Best Knowledge.

Ігор Матус, "АлексСхід" (Краматорськ), золотий призер VI Олімпіади Професійної майстерності консультантів з сервісу дилерської мережі "Хюндай Мотор Україна". Досягнення: увійшов до ТОП 20 кращих консультантів по сервісу в світі, за що отримав відповідну нагороду.