Моделі Hyundai Kona, Santa Fe та Tucson визнані за виняткову стійкість та уникнення зіткнень

Особливості лінійки позашляховиків Hyundai, що розвиваються, Технології безпеки Hyundai SmartSense, забезпечуючи провідну безпеку та зручність для водіїв та пасажирів

Hyundai купити в Києві. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Києві - фото 6

Hyundai виробляє стандарт сповіщення об'єктів позаду для більшості моделей до 2022 року

FOUNTAIN VALLEY, Каліфорнія, 13 серпня 2019 р. - Hyundai Kona, Santa Fe та Tucson у 2020 році отримали 5-зірковий загальний рейтинг безпеки, найвищий доступний загальний рейтинг безпеки, виданий урядовим Національним управлінням безпеки дорожнього руху (NHTSA). як аспект програми нової оцінки автомобілів (NCAP).

"Безпека водіїв є нашим головним пріоритетом", - сказав Майк О'Брайен, віце-президент з питань продукту, корпоративного та цифрового планування, Hyundai Motor America. «Від Hyundai SmartSense до теперішнього оповіщення про зайнятість ми завжди прагнемо впровадити новітні технології безпеки, щоб забезпечити підвищену безпеку для всіх наших клієнтів. 5-зірковий загальний рейтинг безпеки від NHTSA та наші останні IIHS Top Safety Pick / Top Safety Pick + нагороди за все зростаючу лінійку позашляховиків є свідченням нашого зобов’язання з безпеки та мети отримати найвищі рейтинги безпеки у всіх наших моделях. "

Кона, Санта-Фе та Тусон показали надзвичайну безпеку в аварійних ситуаціях та уникненні зіткнень - завдяки новим технологіям безпеки Hyundai SmartSense, доступним у цих моделях 2020 року. Асистент попередження зіткнення вперед (FCA), використовує передню камеру та радари автомобіля, щоб допомогти виявити неминуче зіткнення та уникнути удару або мінімізувати пошкодження шляхом гальмування автономно. Визначивши дорожню розмітку, система дорожнього руху (LKA) допомагає запобігти випадковому виїзду на смугу руху та може автоматично керувати автомобілем, якщо потрібно. Попередження уваги водія (DAW) відслідковує схеми руху автомобіля - виявляє сонливість або неуважність водіння. Після виявлення він повідомляє водія звуковим сигналом та попереджувальним повідомленням на панелі приладів. Додаткові технології безпеки в цих транспортних засобах включають попередження про зіткнення сліпих плям (BCW) та попереднє попередження перехресного руху (RCCW).

NHTSA проводить тестування транспортних засобів та рейтинги кожного року, щоб надати споживачам інформацію про аварійність, запобігання зіткнення та інші сфери, що покращують безпеку нових транспортних засобів.