Компанія «Хюндай Мотор Україна» оголошує про початок дії нової фінансової пропозиції: з 18 липня 2019 року автомобілі марки Hyundai можна придбати в кредит на найвигідніших на ринку України умовах - 0.01% річних на 5 років без комісії *. Спеціальна пропозиція діє в усіх офіційних дилерських центрах Hyundai.

Вже зараз всі потенційні покупці автомобілів Hyundai мають прекрасну нагоду стати власником нової моделі, скориставшись однією з найвигідніших на ринку України кредитних пропозицій - 0.01% річних до п'яти років без комісій.

Унікальна кредитна пропозиція за програмою Hyundai Finance діє на легкові моделі i10, i30, Accent, Elantra, Grandeur, кросовери Creta, Tucson, Santa Fe, Grand Santa Fe, мінівен Н-1 і електромобіль IONIQ Electric 2018-2019 років виробництва.

Hyundai купити в Києві. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Києві - фото 6

Одна з переваг нової кредитної пропозиції від Hyundai Finance - можливість покупки автомобіля на термін від двох до п'яти років з фіксованою процентною ставкою 0.01% при первинному внеску від 30%.

Не пропустіть можливість придбати новий автомобіль Hyundai на унікальних умовах!

* Пропозиція дійсна з 18 липня до 30 вересня 2019 року (включно). Розуміється фінансування придбання автомобілів Hyundai (і10, і30, IONIQ Electric, Accent, Elantra, Grandeur, Creta, Tucson, Santa Fe, Grand Santa Fe, H-1) за умови сплати від 70% вартості автомобіля; при ставці  0,01% річних, строком до 60 місяців з першим внеском від 70% реальна річна процентна ставка становить 0,09%. Ставка річних відсотків вказана без урахування комісій, витрат на страхування, зборів до Пенсійного фонду України та інших обов’язкових платежів, необхідних для купівлі, реєстрації, обтяження автомобіля. Кількість автомобілів обмежена. Кредитує АТ "Ощадбанк". Ліцензія НБУ № 148 від 05.10.2011р. Акція поширюється на автомобілі, що придбаваються в  «Хюндай Мотор Поділля», Адреса: м Хмельницький, шосе Вінницьке, 23 (Праве крило першого автовокзалу), 2018-2019 рр. випуску. АТ "Ощадбанк" залишає за собою право змінювати умови.