СПЕЦІАЛЬНА ЦІНА* НА ВЕСНЯНИЙ ШИНОМОНТАЖ І ДІАГНОСТИКУ АВТОМОБІЛЯ


З 12 березня по 31 травня 2019 року запрошуємо всіх автомобілістів, незалежно від марки автомобіля, скористатися спеціальними цінами, за умовами яких шино монтаж і три діагностики (діагностика ходової автомобіля, комп’ютерна діагностика та діагностика АКБ)обійдуться лише від 399 грн.*

СПЕЦІАЛЬНА ЦІНА* НА ВЕСНЯНИЙ ШИНОМОНТАЖ І ДІАГНОСТИКУ АВТОМОБІЛЯ | Богдан-Авто - фото 6

Після зимового періоду, складних умов експлуатації в мороз, що не дуже сприятливо позначаються на технічному стані автомобіля, перші два весняні місяця – оптимальний час провести діагностику і перевзути авто на літню гуму. Своєчасне «перевзування» автомобіля допоможе заощадити в майбутньому на покупці нових шин, а діагностика ходової частини – заздалегідь виявити несправності, що впливають на керованість, безпеку та економічність авто.

Вартість акційного пакету «Весняний шиномонтаж + 3 діагностики» залежить тільки від діаметра колісних дисків авто.

Ми зробимо експлуатацію Вашого автомобіля максимально комфортною.

Чекаємо Вас в автоцентрі HYUNDAI на ПОДОЛІ!

Адреса: м. Київ, вул.Новокостянтинівська, 1А.

Деталі за телефонами: (044) 207-50-10, (097) 107-87-35.

*Спеціальні ціни «Весняний шиномонтаж + 3 діагностики» діють на станції технічного обслуговування підприємства«Богдан Авто» з 12.03.2019 р. по 31.05.2019 р., підприємство залишає за собою право змінювати ціни на послуги без попереднього повідомлення. Вартість пакету послуг не включає ціну витратних матеріалів (балансувальні тягарці). Дія карт лояльності «Аккумулятор» та інші знижки на зазначені спеціальні ціни не поширюються.