Компанія "Хюндай Мотор Україна", офіційний дистриб'ютор бренду Hyundai, повідомляє про те, що в період з 1 листопада по 31 грудня 2018 року діє нова кредитна програма, за умовами якої можна придбати автомобілі Hyundai без переплат *.

Нова кредитна програма від Hyundai Finance дозволяє не відкладати покупку бажаної моделі популярного корейського бренду до кращих часів. За умовами програми, автомобілі Hyundai можна придбати в кредит на три роки за ставкою 0,01% річних без переплат. Для цього достатньо внести 50% від вартості обраного автомобіля. За умовами акції, страхування КАСКО здійснюється в СК "Арсенал Страхування" за вигідною ставкою - від 6,99% від вартості автомобіля.

Розрахувати щомісячний платіж за програмою "Кредит на 36 місяців без переплат" можна за допомогою кредитного калькулятора:

Вартість автомобіля:

грн

Перший внесок:

грн

Сума кредиту:

грн

Термін погашення:

36 місяців

Річний відсоток:

0.01%

Вартість КАСКО:

грн

Щомісячний платіж:

грн

 

Детальніше з умовами програм кредитування Hyundai Finance можна ознайомитися на сайті офіційного дистриб'ютора - https://hyundai.com.ua/hyundai-finance.

* Пропозиція діє з 1 листопада по 31 грудня 2018 року в усій дилерській мережі ТОВ "Хюндай Мотор Україна". Кредитує АТ "ОТП БАНК". ТОВ "Хюндай Мотор Україна" не несе відповідальності за умови кредитних продуктів АТ "ОТП БАНК" та супутніх страхових послуг.

Компанія ТOВ "Хюндай Мотор Україна" - офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.