З 5 по 8 листопада 2018 року в Сеулі (Південна Корея) відбувся Глобальний чемпіонат працівників дилерської мережі Hyundai Motor Company, в якому взяли участь представники ТОВ "Хюндай Мотор Україна". Українські фахівці змагалися з кращими представниками компаній-дистриб'юторів Hyundai з 59 країн світу і продемонстрували високий рівень професіоналізму.

У Сеулі честь України в різних дисциплінах відстоювали Дмитро Капустін (переможець Олімпіади професійної майстерності консультантів по сервісу-2018, співробітник ДЦ "Автопланета Плюс", м. Херсон), Юрій Дев'яткин (кращий фахівець з продажу, співробітник ДЦ "Автоберег", м. Київ) та Ігор Матус (переможець Олімпіади професійної майстерності консультантів по сервісу-2017, співробітник ДЦ "АлексСхід", м Краматорськ).

Hyundai купити в Києві. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Києві - фото 6

Професійні навички та вміння учасників Чемпіонату оцінювало кваліфіковане журі у складі 12 осіб, серед яких були представники Volvo, Scania, BMW, Volkswagen, Audi, Mercedes-Benz, Bosch та інших компаній.

Чемпіонат проходив в три етапи. На попередньому етапі, який відбувся за два тижні до старту основної програми змагань, журі віддалено оцінювала навички претендентів на перемогу.

Hyundai купити в Києві. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Києві - фото 7

Другим етапом, який проходив в Hyundai Cheonan Learning Center в Сеулі, був письмовий тест: учасники повинні були за відведений час відповісти на 60 питань, що стосувалися їхньої спеціалізації.

Hyundai купити в Києві. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Києві - фото 8

Третім етапом змагання стало відтворення робочого процесу фахівця по роботі з клієнтами, в якому учасники повинні були відповісти на всі запити клієнта, в тому числі, і в стресовій ситуації.

Hyundai купити в Києві. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Києві - фото 9

В результаті, усі три українці зайняли призові місця в своїх категоріях. Дмитро Капустін завоював "бронзу", отримавши в якості призу пам'ятну статуетку Hyundai Best Knowledge та інші цінні призи. Юрій Девяткин увійшов в десятку номінантів категорії "Opinion Leader" і був нагороджений пам'ятною статуеткою Best National Skills - журі конкурсу високо оцінило його доповідь на тему "Розвиток автомобілів і дилерських центрів до 2030 року". А Ігор Матус був нагороджений пам'ятною статуеткою Best National Skills за професійні навички, підтвердивши високу кваліфікацію українських фахівців з сервісу на світовому рівні.

ДОВІДКА

Досягнення представників "Хюндай Мотор Україна" на Міжнародних Чемпіонатах фахівців Hyundai по роботі з клієнтами

2012 рік: Артем Мітін, "Імперіал Авто" (Донецьк), золотий призер I Олімпіади Професійної майстерності консультантів з сервісу дилерської мережі "Хюндай Мотор Україна". Досягнення: нагорода за найкращі знання в своїй справі на Міжнародному Чемпіонаті фахівців Hyundai по роботі з клієнтами.

2014 рік: Євгенія Абаляева, "Базис Авто" (Одеса), золотий призер II Олімпіади Професійної майстерності консультантів з сервісу дилерської мережі "Хюндай Мотор Україна". Досягнення: нагорода за найкращі знання в своїй справі на Міжнародному Чемпіонаті фахівців Hyundai по роботі з клієнтами.

Олександр Стоволос, "Богдан-Авто Суми" (Суми), золотий призер III Олімпіади Професійної майстерності консультантів з сервісу дилерської мережі "Хюндай Мотор Україна". Досягнення: увійшов до ТОП 20 кращих консультантів сервісу в світі, за що отримав відповідну нагороду.

2016 рік: Микола Мушенок, "Автоберег" (Київ), золотий призер IV Олімпіади Професійної майстерності консультантів по сервісу дилерської мережі "Хюндай Мотор Україна". Досягнення: срібний призер Міжнародного Чемпіонату фахівців Hyundai по роботі з клієнтами в секції "письмовий тест".

Христина Буц, "Базис Авто" (Одеса), золотий призер V Олімпіади Професійної майстерності консультантів по сервісу дилерської мережі "Хюндай Мотор Україна". Досягнення: увійшла до ТОП 20 кращих консультантів по сервісу в світі, за що отримала відповідну нагороду.

 

Компанія ТOВ "Хюндай Мотор Україна" - офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.