Діагностика, заправка та ремонт кондиціонерів

Вартість послуг з обслуговування кондиціонера:

бактеріологічна чистка кондиціонера - 2049 грн.

заправка та вакуумування кондиціонера - 1464 грн.

Пред'явнику промокоду
ABKC2023
в столі замовлень СТО Автоберег послуга надається за спеціальною акційною вартістю
1450 грн. ** (на бактеріологічну чистку кондиціонера)
1030 грн. ** (на заправку та вакуумування кондиціонера ***)

 

*діє знижка -40% при первинному відвідуванні СТО Автоберег, а також

-20% на обслуговування автомобіля в післягарантійний період експлуатації!

** акції, що стосуються однієї і тієї самої послуги не сумуються

*** Ціна за роботу фахівців. Підсумкова сума може відрізнятися на вартість використаних в процесі роботи матеріалів.

Попередньо записатися можна за телефоном:

СТО на Бальзака 7     (044) 591-4-591

Для того, щоб система кондиціонування була справною і нормально працювала, її треба регулярно обслуговувати. Важливість цього іноді недооцінюють, і деякі фірми починають свою роботу, коли проблема вже виникла, забуваючи, що під час регулярного здійснення діагностики та обслуговування системи багато несправностей вдасться виявити і нейтралізувати ще до того, як вони стануть справжньою проблемою. Відзначимо, що для системи кондиціонування ідеальний термін проведення технічного обслуговування 1 рік.

Простою і вигідною процедурою обслуговування є самостійний запуск системи кондиціонування на п'ять - десять хвилин щомісяця незалежно від погоди. Завдяки цьому компресорне масло рівномірно розподіляється по системі і не дає висохнути і затвердіти сальникам. Саме руйнування сальників валу компресора є спільною несправністю всіх систем кондиціонування. Якщо сальник довго не змазувався маслом, то він висихає, приклеюється до валу і при включенні системи обертається разом з ним. Тому, він дуже швидко псується. Якщо сальник компресора виведений з дії, холодоагент та компресорне масло витечуть з системи.

Звичайна система кондиціонування, яка в хорошому стані, в середньому втрачає в рік від 25 до 100 г холодоагенту через невеликі витоки і пористість її елементів, а також через те, що система не включалася протягом певного часу. Саме це є причиною істотного зниження рівня холодоагенту, навіть якщо в цілому система кондиціонування справна, що обов'язково позначиться на ефективності її роботи.

Ще однією проблемою є те, що з часом, особливо в літній період, ребра охолодження конденсатора засмічуються мертвими комахами і брудом. Через це відбувається зменшення потоку повітря, що проходить через конденсатор і радіатор системи охолодження, що може стати причиною їх перегріву. Проведення регулярного чищення допоможе запобігти появі даної проблеми.

Діагностика, заправка та ремонт кондиціонерів Автоберег | Богдан-Авто - фото 6

Іншим джерелом неприємностей без належного обслуговування можуть бути пробки в дренажній трубці випарника. Якщо вони з'являються, конденсат, збиратися на піддоні випарника. Це призводить до того, що система не зможе належним чином регулювати вологість повітря. Крім того, є небезпека розмноження бактерій в піддоні і як наслідок - появи неприємного запаху під час роботи системи.

Окрім обслуговування елементів, в яких найчастіше виникають проблеми, бажано також щорічно проводити перевірку всієї системи. А це - злив холодоагенту, перевірка системи витоку, вакуумування системи і заправка необхідною кількістю холодоагенту і компресорного масла. Не відкладайте вирішення питання на літо, тому що за зиму несправність з невеликим витоком може перетворитися в заміну компресора, ресивера (осушувача), промивання системи, що обійдеться Вам набагато дорожче. Пам'ятайте: якщо обслуговування кондиціонера відбувається своєчасно, то повітря в салоні Вашого авто завжди буде свіжим.


-40% при первинному відвідуванні СТО Автоберег!

У період з 1 по 28 лютого 2019 р при первинному відвідуванні станції технічного обслуговування компанії "Автоберег", кожен власник автомобіля HYUNDAI має можливість отримати знижку -40% на роботи і -10% на запчастини! Детальніше в автоцентрі HYUNDAI компанії "Автоберег" за адресою: вул. Бальзака 7.

Додатково Вам буде видана накопичувальна карта "Premium" програми підтримки клієнтів компанії "Автоберег", що надає знижку -10% на послуги і запчастини.

У перелік акційних робіт не входить:

  • Мийка
  • Шиномонтаж
  • Малярний і відновлювальний ремонт
  • Установка аксесуарів і додаткового устаткування

Знижка на придбані запасні частини в розмірі 10% від їх прайсової вартості і знижка 40% на роботи по їх установці, а також супутні роботи, надається власнику автомобіля HYUNDAI, при первинному відвідуванні СТО компанії "Автоберег".

Знижка не суммується з іншими дисконтними програмами.

Знижка на обслуговування автомобіля в післягарантійний період експлуатації!

У період з 1 по 28 лютого 2019 р власникам автомобіля марки HYUNDAI в післягарантійний період експлуатації, при відвідуванні станції технічного обслуговування компанії "Автоберег", надається можливість отримати знижку -20% на послуги з технічного обслуговування автомобіля і роботи, а також -10 % на запчастини! Детальніше в автоцентрі HYUNDAI компанії "Автоберег" за адресою: вул. Бальзака 7.

У перелік акційних робіт не входить:

  • Мийка
  • Малярний та відновлювальний ремонт

Знижка на придбані запасні частини в розмірі 10% від їх прайсової вартості і знижка 20% на роботи, надається власнику автомобіля HYUNDAI з закінчившимся терміном гарантійного обслуговування, при відвідуванні СТО компанії "Автоберег".

Знижка не суммується з іншими дисконтними програмами.

Компанія ТОВ «Автоберег» - офіційний дилер автомобілів ТМ HYUNDAI в Києві. Гнучка політика компанії у відносинах з Клієнтами дозволяє максимально враховувати навіть найвибагливіші зацікавленності та побажання. Станції технічного обслуговування компанії ТОВ "Автоберег" дозволяють здійснювати будь-які види робіт з автомобілями HYUNDAI.