Hyundai купити в Києві. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Києві - фото 6 ПАРИТЕТ вже протягом 30 років радує своїх клієнтів якісним та високопрофесійним сервісом з постачання та реалізації оригінальних запасних до автомобілів Hyundai. З липня 2004 року Паритет став офіційним дилером Хюндай Мотор Україна і до сьогодні пропонує найкращі умови придбання та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai. 

 «Протягом усіх цих років ПАРИТЕТ завжди ставив перед собою мету - забезпечити клієнтам найкращі автомобільні рішення та зробити їхнє життя комфортнішим і безпечнішим. Наша команда - це професіонали з великим досвідом та неймовірним бажанням допомогти кожному Клієнту.» - Піонтковський Олег Анатолійович, директор ТОВ «ПАРИТЕТ».

З нагоди  30-річчя висловлюємо щиру вдячність нашим Клієнтам за довіру та вірність. Ваша підтримка - найбільша нагорода для нас, і ми завжди прагнемо перевершувати Ваші очікування. Вибираючи автоцентр ПАРИТЕТ, ви обираєте надійність, якість та професіоналізм на кожному етапі співпраці.

Дякуємо нашим Партнерам, які допомагають нам у забезпеченні найкращих умов для наших клієнтів. Ваша підтримка та співпраця є невід'ємною складовою нашого успіху, і ми вдячні за кожен спільний крок уперед.

Дякуємо усім за Вашу довіру та підтримку протягом цих неймовірних 30 років. Разом ми продовжимо писати нові сторінки успіху та досягати перемоги для нас та нашої України.


Автоцентр ПАРИТЕТ – офіційний дилер Hyundai (Хюндай) у Києві та Київській області.

Контакти: 098 686 8567